ΤΟ 2 ΣΤΑ 2 ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ – ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

/, Εφηβικό/ΤΟ 2 ΣΤΑ 2 ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΕΦΗΒΙΚΟ – ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ  2-4 (Εφηβικό Β’ κατηγορία 2ος όμιλος – 2η αγωνιστική)

Την 2η νίκη σε δύο αγώνες έκανε ο ΑΟ Κορυδαλλός αφού κέρδισε μέσα στη Σαλαμίνα τον Αίαντα με 4-2.

Ο Κορυδαλλός προηγήθηκε με 2-0 στο ημίχρονο με γκολ του Σαραντέα και του Ζένελι.

Στο 2ο ημίχρονο οι Σαλαμινιώτες αντέδρασαν και κατάφεραν να ισοφαρίσουν σε 2-2 αλλά τα γκολ του Τσόλη και Κορωνίδη έδωσαν τη νίκη στους Κορυδαλλιώτες. Να σημειωθεί ότι ο Κορυδαλλός στο 2ο ημίχρονο έπαιζε με 10 παίκτες αφού ο διαιτητής κ. Φωτιάδης σωστά απέβαλε τον παίκτη του Κορυδαλλού Γονή.

Η ομάδα του Λευτέρη Φελλά θα αντιμετωπίσει σήμερα στο γήπεδο των Σιταποθηκών στις 12:30 στα πλαίσια της 3ης αγωνιστικής του 2ου ομίλου της Β’ κατηγορίας του εφηβικού πρωταθλήματος την ομάδα του Άρη Αμφιάλης.

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ : Κατσικώστας Γ., Ζένελι (Σωτηρόπουλος), Κιοσέ, Τσόλης, Γονής, Κορωνίδης, Δημητρίου, Λαουλάκος (Καραελευθερίου), Σαραντέας, Ποντίκης, Κατσίκιας.

By | 2014-10-18T04:12:50+00:00 Οκτώβριος 18th, 2014|Ανακοινώσεις, Εφηβικό|0 Comments