ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

/, Ανακοινώσεις, Αστεράκια, Προ-Junior/ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Ανακοίνωση προγραμμάτων και τμημάτων που συμμετέχουν στα Πασχαλινά Τουρνουά  KIVOTOS CUP στα γήπεδα KIFFISOS(απέναντι από IKEA) και ACROPOLIS στα γήπεδα RENTI ARENA:

                        KIVOTOS CUP

ΒΑΜΒΙΝΙ PROJUNIOR JUNIOR
1.SADRE ARHAMI Α.
2.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
3.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
4.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Η.
5.ΑΝΔΡΕΟΥ Γ.
6.ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Γ.
7.ΚΟΤΖΙΑΣ Γ.
8.ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ Ν.
9.ΛΑΤΣΗΣ Π.
10.ΜΟΥΧΛΗΣ Γ.
11.ΜΠΟΥΚΗΣ Α.
12.ΠΟΛΙΤΗΣ Β.
13.ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Κ.
14.ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Μ.
15.ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ Ν.
1.ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Χ
2.ΖΗΚΑΣ Κ.
3.ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Ν.
4.ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.
5.ΛΙΜΟΥΡΑΡΑΣ Α.
6.ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ Δ.
7.ΜΠΙΣΚΙΝΤΖΗΣ Α.
8.ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ Α.
9.ΠΛΙΑΤΣΙΚΙΔΗΣ Σ.
10.ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ Μ.
11.ΠΡΕΣΣΑΣ Σ.
1.ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Κ.
2.ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Η.
3.ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.
4.ΚΥΡΙΤΣΗΣ Γ.
5.ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ Ε.
6.ΜΠΟΥΚΑΣ Γ.
7.ΠΕΤΡΑΚΗΣ  Π.
8.ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Μ.
9.ΣΑΛΙΟΥ Β.
10.ΣΙΦΑΚΗΣ Ν.
11.ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ Σ.

 

 

                                                              JUNIOR

ΤΜΗΜΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
   18-ΑΠΡ    KIFISSOS FC   KIVOTOS CUP   ALEO KIFISSOS 16:00
   19-ΑΠΡ    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   KIVOTOS CUP   ALEO KIFISSOS 17:00
   20-ΑΠΡ    ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ   KIVOTOS CUP   ALEO KIFISSOS 17:00

 

 

                                                          PROJUNIOR

ΤΜΗΜΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
    18-ΑΠΡ    KIFISSOS FC   KIVOTOS CUP   KIFISSOS 7 X 7 17:00
    19-ΑΠΡ    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   KIVOTOS CUP   KIFISSOS 7 X 7 18:00
    20-ΑΠΡ    ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ   KIVOTOS CUP   KIFISSOS 7 X 7 17:00

 

 

                                                           BAMBINI

ΤΜΗΜΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
   18-ΑΠΡ    KIFISSOS FC   KIVOTOS CUP   KIFISSOS 5 X 5 17:00
   19-ΑΠΡ    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ   KIVOTOS CUP   KIFISSOS 5 X 5 18:00
   20-ΑΠΡ    ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ   KIVOTOS CUP   KIFISSOS 5 X 5 18:00

 

 

                       ACROPOLIS  CUP

PROJUNIOR RED PROJUNIOR ROSSO JUNIOR
1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
2.ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.
3.ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
4.ΜΑΚΡΗΣ Γ.
5.ΜΑΛΤΕΖΟΣ Γ.
6.ΜΑΝΙΑΔΗΣ Σ.
7.ΜΑΝΙΑΚΟΣ Μ.
8.ΝΤΟΥΓΙΑΣ Χ.
9.ΝΤΑΤΣΕ Α.
10.ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π.
11.ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ Μ.
1.ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Σ.
2.ΓΕΩΡΓΑΣ Θ.
3.ΜΠΟΥΚΗΣ Τ.
4.ΜΠΟΥΡΑΣ Δ.
5.ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
6.ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π.
7.ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ Π.
8.ΣΠΥΡΑΚΗΣ Γ.
9.ΣΤΑΜΟΥ Ε.
10.ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ Α.
11.ΤΣΙΒΙΛΗΣ Π.
1.ΒΙΘΥΝΟΣ Μ.
2.ΒΟΥΣΔΟΥΚΟΣ Ν.
3.ΓΥΦΤΟΜΗΤΡΟΣ Θ.
4.ΖΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ Ν.
5.ΚΟΥΜΑΡΑΣ Ο.
6.ΚΟΥΜΠΗΣ Κ.
7.ΚΡΕΤΣΟΣ Ε.
8.ΛΑΜΠΡΟΥ Α.
9.ΜΑΡΚΑΚΗΣ Κ.
10.ΜΠΟΥΡΑΣ Λ.
11.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ.
12.ΣΠΥΡΟΥ Α.

 

 

                                                              JUNIOR

ΤΜΗΜΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
   19-ΑΠΡ ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ACROPOLIS CUP RENTI ARENA 19:00
   20-ΑΠΡ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ  ACROPOLIS CUP SOCCERINO 20:00
   21-ΑΠΡ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ  ACROPOLIS CUP SOCCERINO 17:00

 

 

                                                          PROJUNIOR RED

ΤΜΗΜΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
    19-ΑΠΡ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ ACROPOLIS CUP SOCCERINO 20:00
    20-ΑΠΡ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ACROPOLIS CUP SOCCERINO 16:00
    21-ΑΠΡ ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ ACROPOLIS CUP SOCCERINO 17:00

 

 

                                                         PROJUNIOR ROSSO

ΤΜΗΜΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ
   19-ΑΠΡ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ACROPOLIS CUP RENTI ARENA 21:00
   20-ΑΠΡ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ACROPOLIS CUP SOCCERINO 18:00
   21-ΑΠΡ ΑΓΙΑ ΕΛΕΟΥΣΑ ACROPOLIS CUP SOCCERINO 16:00
By | 2017-07-25T21:18:29+00:00 Απρίλιος 16th, 2017|Junior, Ανακοινώσεις, Αστεράκια, Προ-Junior|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.