ΜΕ ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΤΟΥ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

/, Ανδρικό/ΜΕ ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΦΙΛΙΚΑ ΤΟΥ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

Με την Θύελλα Μοσχάτου θα παίξει σήμερα σε φιλικό παιχνίδι ο ΑΟ Κορυδαλλός στο ΔΑΚ Κορυδαλλού στις 20:15. Αύριο ο Κορυδαλλός θα παίξει και δεύτερο φιλικό παιχνίδι στο γήπεδο Νικαίας με την Ειρήνη 2005 στις 18:00.

Στα δύο τελευταία φιλικά ο ΑΟ Κορυδαλλός έκανε από μία νίκη και μία ήττα.

Στο πρώτο κέρδισε τον Δία Κορυδαλλού με 4-0 με γκολ των Τσιμιλιώτη (13’), Λάμπρου Χανιώτη 2 (31’, 47’) και Παγιαζήτη (71’). Ο Σίμος Καραγιαννίδης που ξεκίνησε πάλι με 4-4-2 έπαιξε στο 1ο ημίχρονο με τους Κατσικώστα Γ., Ζαχαρίου, Πλουμή, Lala, Μέξη, Μίχα, Κυλίτση, Χανιώτη Αρ., Χανιώτη Λ., Δημόπουλο και Τσιμιλιώτη. Στο 2ο ημίχρονο έπαιξε με τους Τριανταφύλλου, Katiaj, Τσουκαλά, Καρακώστα, Ντέλιο, Μάρθα, Βλαντή, Πούλια, Qose, Παγιαζήτη και Κουλουμπαρίτση.

Στο δεύτερο παιχνίδι ο Κορυδαλλός έχασε από τον Πανιώνιο Κερατσινίου του Γιάννη Καλαϊτζή με 3-2. Ο Κορυδαλλός προηγήθηκε με τον Λάμπρο Χανιώτη στο 6’ για να ισοφαρίσει ο Δαμίγος στο 31’ ο Νίκος Μέξης με ωραίο σουτ έξω απο την περιοχή έδωσε εκ νέου προβάδισμα στο 50’ για να πάρει τη νίκη ο Πανιώνιος με 2 γκολ του Τσάτσου στο 81’ και 90’.

Ο προπονητής του Κορυδαλλού παρέταξε την ομάδα με 4-4-2 και έπαιξε στο 1ο ημίχρονο με τους Τριανταφύλλου, Μίχα, Πλουμή, Lala, Μέξη, Κυλίτση, Χανιώτη Άρ., Χαντζή, Χανιώτη Λ., Δημόπουλο και Τσιμιλιώτη.

Στο 2ο ημίχρονο έπαιξε με τους Χατζημαρινάκη, Ζαχαρίου, Τσουκαλά, Καρακώστα, Ντέλιο, Πούλια, Katiaj, Βλαντή, Παγιαζήτη, Qose και Κουλουμπαρίτση.

By | 2015-09-13T22:58:42+03:00 12 Σεπτεμβρίου, 2015|Ανακοινώσεις, Ανδρικό|0 Comments