ΜΕ ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

/, Ανδρικό, Σύλογος/ΜΕ ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΜΕ ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ – ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πραγματοποιήθηκαν χθες το απόγευμα στα γραφεία της ΕΠΣΠ οι κληρώσεις των δύο πρώτων φάσεων του κυπέλλου “Μιλτιάδη Μαρινάκη” με τον ΑΟ Κορυδαλλό να καλείται να αντιμετωπίσει για την 2η φάση στις 17 ή 18 Σεπτεμβρίου εκτός έδρας την Δόξα Πειραιά. Αναλυτικά τα ζευγάρια των δύο πρώτων φάσεων είναι :

Α’ Φάση (10-11 Σεπτεμβρίου)

ΘΗΣΕΑΣ-ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ-ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ-ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΠΗΓΑΣΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ-ΑΣ ΣΠΙΘΑ

ΑΜΦΙΑΛΗ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ-ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΑΣ ΚΩΦΩΝ-ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ-ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ

 

Β’ Φάση (17-18 Σεπτεμβρίου)

ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ/ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ. – ΠΗΓΑΣΟΣ/ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ./ΑΣ ΣΠΙΘΑ – ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ/ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ.

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΣ – ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ/ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΟΡ.

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ/ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ – ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ./ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΡΜΕΝΙΚΗ

ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ – ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΑΣ ΚΩΦΩΝ/ΔΙΑΣ ΚΟΡ. – ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ – ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΑ ΡΕΝΤΗ – ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ./ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ/ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ.

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜ./ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡ. – Ν. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ/Ν. ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ

ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΣ/ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ-ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΘΗΣΕΑΣ/ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ/ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΑΝΑΓ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ/ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡ. – ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ./ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ

ΑΜΦΙΑΛΗ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ. – ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Στην κλήρωση για τον διαχωρισμό των ομίλων της Α’ κατηγορίας ο ΑΟ Κορυδαλλός κληρώθηκε στον 2ο όμιλο . Θα έχει να αντιμετωπίσει τον περσινό πρωταθλητή του Α’ ομίλου και φιναλίστ του κυπέλλου Πειραιά Αετό Κορυδαλλού αλλά και τον κάτοχο του κυπέλλου Πειραιά ΑΠΟ Κερατσίνι.

Αναλυτικά ο 2ος όμιλος είναι :

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ

ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

ΗΦΑΙΣΤΟΣ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ

ΑΡΜΕΝΙΚΗ

ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

 

Ο 1ος όμιλος είναι

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ

ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ

ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ

ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ

ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝΑΣ

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ

ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

By | 2016-09-02T03:00:03+00:00 Σεπτέμβριος 2nd, 2016|Ανακοινώσεις, Ανδρικό, Σύλογος|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.