ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

/, Ανακοινώσεις, Αστεράκια, Προ-Junior/ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Ανακοίνωση προγραμμάτων και τμημάτων που συμμετέχουν στα Πασχαλινά Τουρνουά  KIVOTOS CUP στα γήπεδα KIFFISOS(απέναντι από IKEA) και ACROPOLIS στα γήπεδα RENTI ARENA:

                                                                                       

                            KIVOTOS CUP

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ                                          PROJUNIOR                                            JUNIOR

1.SADRE ARHAMI Α.                           1.ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Χ.                           1.ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Κ.                     2.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.                     2.ΖΗΚΑΣ Κ.                                         2.ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Η. 3.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.                     3.ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Ν.                        3.ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.                     4.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Η.                           4.ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.                        4.ΚΥΡΙΤΣΗΣ Γ.                 5.ΑΝΔΡΕΟΥ Γ.                                      5.ΛΙΜΟΥΡΑΡΑΣ Α.                             5.ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ Ε.                   6.ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Γ.                                   6.ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ Δ.                          6.ΜΠΟΥΚΑΣ Γ.           7.ΚΟΤΖΙΑΣ Γ.                                        7.ΜΠΙΣΚΙΝΤΖΗΣ Α.                            7.ΠΕΤΡΑΚΗΣ  Π.                       8.ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ Ν.                            8.ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ Α.                          8.ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Μ.                   9.ΛΑΤΣΗΣ Π.                                         9.ΠΛΙΑΤΣΙΚΙΔΗΣ Σ.                             9.ΣΑΛΙΟΥ Β.                       10.ΜΟΥΧΛΗΣ Γ.                                 10.ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ Μ.                   10.ΣΙΦΑΚΗΣ Ν.                             11.ΜΠΟΥΚΗΣ Α.                                11.ΠΡΕΣΣΑΣ Σ.                                   11.ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ Σ.         12.ΠΟΛΙΤΗΣ Β.                                                                                                                                           13.ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Κ.                                                                                                                                       14.ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Μ.                                                                                                             15.ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ Ν.

 

                                                                                        JUNIOR – Α GROUP
                                                                        JUNIOR A GROUP – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
18-Απρ ALEO KIFISSOS 16.00 KIFISSOS F.C. Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
18-Απρ ALEO KIFISSOS 17.00 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
19-Απρ ALEO KIFISSOS 16.00 KIFISSOS F.C. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
19-Απρ ALEO KIFISSOS 17.00 Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
20-Απρ ALEO KIFISSOS 16.00 KIFISSOS F.C. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
20-Απρ ALEO KIFISSOS 17.00 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

                                                                                 PROJUNIOR – Α GROUP
                                                                    PROJUNIOR A GROUP – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
18-Απρ KIFISOS 7×7 18.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
18-Απρ KIFISOS 7×7 17.00 ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
19-Απρ KIFISOS 7×7 18.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
19-Απρ KIFISOS 7×7 17.00 ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
20-Απρ KIFISOS 7×7 16.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
20-Απρ KIFISOS 7×7 17.00 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

                                                                                       ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ  – Α GROUP
                                                                           ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α GROUP – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
18-Απρ KIFISOS 5×5 18.00 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
18-Απρ KIFISOS 5×5 17.00 Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
19-Απρ KIFISOS 5×5 18.00 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
19-Απρ KIFISOS 5×5 17.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ
20-Απρ KIFISOS 5×5 18.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
20-Απρ KIFISOS 5×5 19.00 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

                           ACROPOLIS CUP

PROJUNIOR RED                                      PROJUNIOR ROSSO                                                 JUNIOR

1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.                              1.ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Σ.                                            1.ΒΙΘΥΝΟΣ Μ. 2.ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.                     2.ΓΕΩΡΓΑΣ Θ.                                                2.ΒΟΥΣΔΟΥΚΟΣ Ν. 3.ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.                     3.ΜΠΟΥΚΗΣ Τ.                                              3.ΓΥΦΤΟΜΗΤΡΟΣ Θ. 4.ΜΑΚΡΗΣ Γ.                                            4.ΜΠΟΥΡΑΣ Δ.                                               4.ΖΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ Ν. 5.ΜΑΛΤΕΖΟΣ Γ.                                        5.ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.                                      5.ΚΟΥΜΑΡΑΣ Ο. 6.ΜΑΝΙΑΔΗΣ Σ.                                        6.ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π.                                              6.ΚΟΥΜΠΗΣ Κ. 7.ΜΑΝΙΑΚΟΣ Μ.                                      7.ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ Π.                                            7.ΚΡΕΤΣΟΣ Ε. 8.ΝΤΟΥΓΙΑΣ Χ.                                         8.ΣΠΥΡΑΚΗΣ Γ.                                               8.ΛΑΜΠΡΟΥ Α. 9.ΝΤΡΑΤΣΕ Α.                                           9.ΣΤΑΜΟΥ Ε.                                                  9.ΜΑΡΚΑΚΗΣ Κ. 10.ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π.                                    10.ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ Α.                                           10.ΜΠΟΥΡΑΣ Λ. 11.ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ Μ.                                11.ΤΣΙΒΙΛΗΣ Π.                                             11.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ.                                                                                                                                         12.ΣΠΥΡΟΥ Α.

 

JUNIOR 19-ΑΠΡ 19:00 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ RENTI ARENA
PROJUNIOR RED 19-ΑΠΡ 20:00 ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ SOCCERINO
PROJUNIOR ROSSO 19-ΑΠΡ 21:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ RENTI ARENA

 

 

 

 

By | 2017-07-25T21:18:29+00:00 Απρίλιος 14th, 2017|Junior, Ανακοινώσεις, Αστεράκια, Προ-Junior|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.