ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

/, Ανακοινώσεις, Αστεράκια, Προ-Junior/ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

Ανακοίνωση προγραμμάτων και τμημάτων που συμμετέχουν στα Πασχαλινά Τουρνουά  KIVOTOS CUP στα γήπεδα KIFFISOS(απέναντι από IKEA) και ACROPOLIS στα γήπεδα RENTI ARENA:

                                                                                       

                            KIVOTOS CUP

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ                                          PROJUNIOR                                            JUNIOR

1.SADRE ARHAMI Α.                           1.ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Χ.                           1.ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΣ Κ.                     2.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.                     2.ΖΗΚΑΣ Κ.                                         2.ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Η. 3.ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.                     3.ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Ν.                        3.ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.                     4.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Η.                           4.ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Π.                        4.ΚΥΡΙΤΣΗΣ Γ.                 5.ΑΝΔΡΕΟΥ Γ.                                      5.ΛΙΜΟΥΡΑΡΑΣ Α.                             5.ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ Ε.                   6.ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Γ.                                   6.ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ Δ.                          6.ΜΠΟΥΚΑΣ Γ.           7.ΚΟΤΖΙΑΣ Γ.                                        7.ΜΠΙΣΚΙΝΤΖΗΣ Α.                            7.ΠΕΤΡΑΚΗΣ  Π.                       8.ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ Ν.                            8.ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ Α.                          8.ΠΙΤΣΙΚΑΛΗΣ Μ.                   9.ΛΑΤΣΗΣ Π.                                         9.ΠΛΙΑΤΣΙΚΙΔΗΣ Σ.                             9.ΣΑΛΙΟΥ Β.                       10.ΜΟΥΧΛΗΣ Γ.                                 10.ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ Μ.                   10.ΣΙΦΑΚΗΣ Ν.                             11.ΜΠΟΥΚΗΣ Α.                                11.ΠΡΕΣΣΑΣ Σ.                                   11.ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ Σ.         12.ΠΟΛΙΤΗΣ Β.                                                                                                                                           13.ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Κ.                                                                                                                                       14.ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Μ.                                                                                                             15.ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗΣ Ν.

 

                                                                                        JUNIOR – Α GROUP
                                                                        JUNIOR A GROUP – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
18-ΑπρALEO KIFISSOS16.00KIFISSOS F.C.Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
18-ΑπρALEO KIFISSOS17.00ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
19-ΑπρALEO KIFISSOS16.00KIFISSOS F.C.ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
19-ΑπρALEO KIFISSOS17.00Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
20-ΑπρALEO KIFISSOS16.00KIFISSOS F.C.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
20-ΑπρALEO KIFISSOS17.00ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑ.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

                                                                                 PROJUNIOR – Α GROUP
                                                                    PROJUNIOR A GROUP – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
18-ΑπρKIFISOS 7×718.00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
18-ΑπρKIFISOS 7×717.00ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑ.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
19-ΑπρKIFISOS 7×718.00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
19-ΑπρKIFISOS 7×717.00ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
20-ΑπρKIFISOS 7×716.00ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
20-ΑπρKIFISOS 7×717.00ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑ.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

 

                                                                                       ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ  – Α GROUP
                                                                           ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α GROUP – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
18-ΑπρKIFISOS 5×518.00ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
18-ΑπρKIFISOS 5×517.00Α.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
19-ΑπρKIFISOS 5×518.00ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑ.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
19-ΑπρKIFISOS 5×517.00ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΓ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ
20-ΑπρKIFISOS 5×518.00ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣΑ.Ο ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
20-ΑπρKIFISOS 5×519.00ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

                           ACROPOLIS CUP

PROJUNIOR RED                                      PROJUNIOR ROSSO                                                 JUNIOR

1.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.                              1.ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Σ.                                            1.ΒΙΘΥΝΟΣ Μ. 2.ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Λ.                     2.ΓΕΩΡΓΑΣ Θ.                                                2.ΒΟΥΣΔΟΥΚΟΣ Ν. 3.ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.                     3.ΜΠΟΥΚΗΣ Τ.                                              3.ΓΥΦΤΟΜΗΤΡΟΣ Θ. 4.ΜΑΚΡΗΣ Γ.                                            4.ΜΠΟΥΡΑΣ Δ.                                               4.ΖΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ Ν. 5.ΜΑΛΤΕΖΟΣ Γ.                                        5.ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.                                      5.ΚΟΥΜΑΡΑΣ Ο. 6.ΜΑΝΙΑΔΗΣ Σ.                                        6.ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π.                                              6.ΚΟΥΜΠΗΣ Κ. 7.ΜΑΝΙΑΚΟΣ Μ.                                      7.ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ Π.                                            7.ΚΡΕΤΣΟΣ Ε. 8.ΝΤΟΥΓΙΑΣ Χ.                                         8.ΣΠΥΡΑΚΗΣ Γ.                                               8.ΛΑΜΠΡΟΥ Α. 9.ΝΤΡΑΤΣΕ Α.                                           9.ΣΤΑΜΟΥ Ε.                                                  9.ΜΑΡΚΑΚΗΣ Κ. 10.ΠΑΥΛΙΔΗΣ Π.                                    10.ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ Α.                                           10.ΜΠΟΥΡΑΣ Λ. 11.ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ Μ.                                11.ΤΣΙΒΙΛΗΣ Π.                                             11.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σ.                                                                                                                                         12.ΣΠΥΡΟΥ Α.

 

JUNIOR19-ΑΠΡ19:00ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥRENTI ARENA
PROJUNIOR RED19-ΑΠΡ20:00ΟΔΗΓΗΤΡΙΑSOCCERINO
PROJUNIOR ROSSO19-ΑΠΡ21:00ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥRENTI ARENA

 

 

 

 

By | 2017-07-25T21:18:29+03:00 14 Απριλίου, 2017|Junior, Ανακοινώσεις, Αστεράκια, Προ-Junior|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.